PROGRAMARE SESIUNE RESTANȚE, REEXAMINĂRI Programul de studiu: PSIHOLOGIE (IF) ANUL III (2017-2018) PERIOADA 03.06.2018 – 06.06.2018 NUMAI LA CERERE

                                                                                                                                                                       

PROGRAMARE SESIUNE RESTANȚE, REEXAMINĂRI

Programul de studiu: PSIHOLOGIE (IF)

ANUL III (2017-2018)

PERIOADA 03.06.2018 – 06.06.2018

NUMAI LA CERERE

Nr. crt.

Disciplina

 

Ziua / ora

PROFESOR

Sala de examen

ANUL I (2015/2016)

1.       

Statistică psihologică și prelucrarea informatizată a datelor I

05.06.2018/17.00

Ovidiu Pop

 

2.       

Teoria cunoașterii științifice în psihologie

04.06.2018/14.00

Valeria Negovan

 

3.       

Fundamentele psihologiei I

04.06.2018/14.00

Valeria Negovan

 

4.       

Istoria psihologiei

05.06.2018/13.00

Ioana David

 

5.       

Neuropsihologie

06.06.2018/10.00

Eugen Avram

 

6.       

Neuropsihologie

05.06.2018/16.00

Violeta Rotărescu

 

7.       

Metodologia cercetării psihologice 1

04.06.2018/10.00

Cornel Mincu

 

8.       

Comunicare și dezvoltare personală

05.06.2018/13.00

Ioana David

 

9.       

Limba engleză

06.06.2018/10.00

Camelia Rădulescu

 

10.   

Limba franceză

-

Anca Petrescu

 

11.   

Statistică psihologică și prelucrarea informatizată a datelor II

05.06.2018/17.00

Ovidiu Pop

 

12.   

Fundamentele psihologiei II

06.06.2018/10.00

Eugen Avram

 

13.   

Bazele teoretice ale evaluării psihologice

05.06.2018/10.00

Cătălin Nedelcea

 

14.   

Psihologie experimentală

06.06.2018/15.00

Mihaela Craif

 

15.   

Introducere în psihologia socială

-

Laurențiu Mitrofan

 

16.   

Psihologia dezvoltării I

06.06.2018/12.00

Florinda Golu

 

17.   

Practici și abilități academice

04.06.2018/09.30

Andrei Ion

 

18.   

Practică (abilități academice)

04.06.2018/09.30

Andrei Ion

 

ANUL II (2016/2017)

1.       

Psihologia personalității

05.06.2018/11.00

Romeo Crețu

 

2.       

Metodologia cercetării psihologice II

04.06.2018/09.00

Dragoș Iliescu

 

3.       

Evaluarea psihologică a aptitudinilor, intereselor și motivației

05.06.2018/10.00

Adrian Luca

 

4.       

Introducere în psihologia sănătății

06.06.2018/10.00

Eugen Avram

 

5.       

Dinamica grupurilor

-

Laurențiu Mitrofan

 

6.       

Psihologia dezvoltării II

06.06.2018/12.00

Florinda Golu

 

7.       

Practică profesională și de cercetare

05.06.2018/10.00

Adrian Luca

 

8.       

Evaluarea psihologică a personalității și a comportamentului adaptiv

04.06.2018/09.30

Andrei Ion

 

9.       

Psihologia muncii

04.06.2018/09.00

Dragoș Iliescu

 

10.   

Psihologie organizațională

05.06.2018/08.30

Georgeta Pânișoară

 

11.   

Psihopatologie

03.06.2018/10.00

Simona Trifu

 

12.   

Psihologia învățării

04.06.2018/14.00

Valeria Negovan

 

13.   

Psihologie cognitivă

05.06.2018/16.00

Violeta Rotărescu

 

14.   

Introducere în psihoterapie

05.06.2018/10.00

Denisa Godeanu

 

15.   

Practica profesională și de cercetare

05.06.2018/10.00

Adrian Luca

 

ANUL III (2017/2018)

1.   

Psihologia Educației

04.06.2018/14.00

Valeria Negovan

 

2.       

Psihologie Managerială

05.06.2018/08.30

Georgeta Pânișoară

 

3.       

Psihoterapii Integrative

05.06.2018/10.00

Cătălin Nedelcea

 

4.       

Profile de comportament dezadaptativ

05.06.2018/12.00

Ioana Podină

 

5.       

Defectologie și Logopedie

04.06.2018/12.00

Florin Verza

 

6.       

Practică profesională și de cercetare

05.06.2018/13.00

Ioana David

 

7.       

Psihologia Succesului în Carieră

04.06.2018/10.00

Cornel Mincu

 

8.       

Psihologie judiciară

04.06.2018/10.00

Adrian Gorbănescu

 

9.       

Psihologie economică

05.06.2018/16.00

Violeta Rotărescu

 

10.   

Risc și reziliență în copilărie și adolescență

05.06.2018/15.00

Marina Badea

 

11.   

Psihogenealogie

05.06.2018/10.00

Sebastian Godeanu

 

12.   

Psihologia Creativității

05.06.2018/11.30

Mihaela Roco

 

13.   

Consiliere vocațională

04.06.2018/10.00

Cornel Mincu

 

14.   

Psihologia relațiilor de cuplu și a familiei

05.06.2018/10.00

Sebastian Godeanu

 

15.   

Psihoterapii experiențiale

05.06.2018/15.00

Marina Badea

 

16.   

Evaluare psihologică (Tehnici proiective)

04.06.2018/12.00

Elena Vladislav

 

17.   

Practică de cercetare

04.06.2018/10.00

Cornel Mincu

 

18.   

Psihanaliză                                                                                                                                                          

04.06.2018/11.00

05.06.2018/10.00

Ruxandra Rășcanu

 

19.   

Psihologia religiei

05.06.2018/11.30

Mihaela Roco

 

20.   

Psihologia experiențelor traumatice

05.06.2018/10.00

Cătălin Nedelcea

 

21.   

Psiholingvistică

05.06.2018/16.00

Violeta Rotărescu

 

22.   

Dez. Socio-emoțională la copil și adolescent

05.06.2018/08.30

Georgeta Pânișoară

 
           

                                                                                                                                                                        

PROGRAMARE SESIUNE RESTANȚE, REEXAMINĂRI

 

PERIOADA 03.06.2018 – 06.06.2018

Pedagogie Anul III

Nr crt

Disciplina

Profesor

Data

Ora, sala

1

Management educational

A.Nedelcu

06.06.2018

13,30

2

Consiliere si orientare in cariera

B. Almasan

06.06.2018

12,00CREDIS               

3

Introducere in managementul programelor si proiectelor socio-eduationale

C.Mironov

06.06.2018

14,00

4

Pedagogia invatamantului superior

R.Iucu

04.06.2018

12,00

5

Antropologie culturala si pedagogica

L.Barlogeanu

06.06.2018

13,00

6

Analiza cantitativa de date

A.Gorbanescu

04.06.2018

10,00

7

Pedagogie comparata si alternative educationale

V.Nicolescu

05.06.2018

10,00

8

Managementul programelor de formare

L.Ciolan

05.06.2018

12,00

9

Sisteme de formare profesionala si dezvoltare in cariera

C.Mironov

06.06.2018

14,00

10

Formarea si evaluarea competentelor profesionale

F.Tacea

06.06.2018

10,00

11

Practica profesionala I

C.Mironov/O.Mosoiu

06.06.2018

14,00

12

Medii virtuale de invatare

D. Iordache

05.06.2018

11,00

13

Educatie, comunicare si media

S.Iftimescu

04.06.2018

12,00

14

Pedagogie sociala

I.Neacsu

05.06.2018

14,00

15

Cerinte educationale special. Evaluare si interventie

E.Vrasmas

04.06.2018

13,30

16

Mediere culturala si educationala

L.Barlogeanu

06.06.2018

13,00

17

Practica profesionala II

C.Mironov/O.Mosoiu

06.06.2018

14,00

Psihopedagogie speciala  Anul III

Nr crt

Disciplina

Profesor

Data

Ora, sala

1

Psihopedagogia handicapului de intelect

Marilena Bratu

04.06.2018

12,00

2

Psihopedagogia handicapului de auz

M. Popa

06.06.2018

15,00

3

Psihopedagogia handicapului de vedere

M. Popa

06.06.2018

15,00

4

Terapia ocupationala pentru persoanele cu handicap

D.V. Popovici

04.06.2018

12,00

5

Introducere in psihoterapie

E.Oprisan

04.06.2018

10,00

6

Psihopedagogia supradotatior

C.Buica-Belciu

04.06.2018

12,00

7

Evaluarea si educatia personalitatii la deficienti

V.Vartic

04.06.2018

10,00

8

Metodologia educarii si instruirii deficientilor de intelect

R.Folostina

03.06.2018

10,00

9

Metodologia educarii si instruirii deficientilor de auz

Mariana Popa

06.06.2018

15,00

10

Metodologia educarii si instruirii deficientilor de vaz

Mariana Popa

06.06.2018

15,00

11

Psihopedagogia persoanelor cu deficiente neuromotorii

E. Oprisan

04.06.2018

10,00

12

Practica pedagogica

V.Vartic

04.06.2018

10,00

13

Practica de cercetare in relatie cu licenta

V.Vartic

04.06.2018

10,00

14

Psihoterapii comportamentale

E. Oprisan

04.06.2018

10,00

15

Recuperare si educatie in polihandicap

Doru-Vlad Popovici

04.06.2018

12,00

16

Orientare scolara si profesionala si expertiza capacitatii de munca

R.Urea

06.06.2018

12,00

17

Consilierea familiei si a persoanelor cu handicap

R.Urea

06.06.2018

12,00

Ultima modificare Duminică, 03 Iunie 2018 23:17
înapoi la partea de sus

Autentificare

Autentificare pentru membrii comunității academice.